فهرست این مقاله

آینه آرایش

تولید انواع آینه آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایش

 

آینه آرایش

آراستن ظاهری از دغدغه های بسیار مهم هر شخصی محسوب می شود به ویژه خانم ها که در طول روز زمان قابل توجهی را صرف بهتر کردن وضعیت ظاهری خود می کنند از طرفی هم آینه های آرایشی مهم ترین ابزارهای آرایش به شمار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه میکاپ و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه های آرایشی از جمله آینه میکاپ چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه میکاپ مدرن به طور کلی به دو دسته ی آینه های چراغ دار و آینه های با نورپردازی مخفی تقسیم می شود که در حالت اول تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی روی آینه قرار خواهد گرفت اما در حالت دوم پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی خواهد شد .

 

آینه آرایش – نور مخفی

در این طرح یک آینه با ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه به پهنای ۳ الی ۴ سانتی متر سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی خواهد شد در طرح های جدید این نوع آینه ها به صورت لمسی و ریموتی نیز تولید شده است .

 

آینه آرایش – چراغ دار

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با پهنای ۱۰ سانتی متر به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد در مرحله ی بعدی فریم چوبی به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد و چراغ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

آینه میکاپ چراغ دار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه آرایش – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایش – ریموت دار

طرح خاصی از آینه های آرایشی که با استفاده از ریموت چراغ های لبه ی آینه روشن شده به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف نور چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه آرایش – حسگری

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که با حرکت دست چراغ های لبه ی آینه روشن شده و حرکت مجدد دست چراغ ها خاموش خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود لازم به ذکر است آینه میکاپ حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایش – دو طرفه

در این طرح هر دو طرف کار از آینه بک لایت تشکیل شده است که در واقع می توان از هر دو طرف آینه برای آرایش افراد استفاده کرد ، آینه های دو طرفه اغلب با استفاده از زنجیرهای فلزی از سقف آویز می شود .

 

آینه آرایش – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آرایش صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه آرایشی معرفی شده است .

قیمت آینه میکاپ صفحه نمایش دار هوشمند تقریبا دو برابر آینه های آرایشی ساده و لمسی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند ، آینه آینه میکاپ صفحه نمایش دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود این نوع آینه ها محبوب ترین طرح آینه آرابشی به شمار می شود .

 

آینه آرایش – زوم دار 

در این طرح از آینه های بزرگنمایی ۷X و ۱۰X بکار برده می شود اغلب گریمورها از آینه های زوم دار جهت گریم افراد استفاده می کنند ، در آینه های با ابعاد استاندارد از آینه زوم دار با قطر ۲۰ سانتی متر بکار می رود .

 

آینه آرایش – پایه دار

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی بزرگ استفاده می شود .

 

آینه آرایش – با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های آرایشی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایش – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آرایشی مدرن طراحی شده است که دارای فریم صورتی و سفید بوده و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه آرایش – کودک

برای آرایشگاه های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه آرایش – دو طرفه 

در سالن های کوچک لاکچری به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایش – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده می شود ، بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

 

آینه آرایش – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت صرفا یک آینه دکوراتیو محسوب می شود به همین دلیل در پروژه های لاکچری و خاص از این نوع آینه ها جهت تزییم فضای داخلی استفاده خواهد شد .

 

آینه آرایش – قدی 

آینه های قدی آرایشی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های آرایشی محسوب می شود که ابعاد استاندارد آن معمولا ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایش – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد آرایشی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایش - اینستاگرام

 

آینه آرایش - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایش به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه میکاپ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه میکاپ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه میکاپ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایش

آینه 6 میل

آینه بک لایت

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

آینه آرایش

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه میکاپ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند