فهرست این مقاله

آینه آنتیک دکوراتیو

تولید انواع آینه آنتیک دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آنتیک دکوراتیو

 

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه های آنتیک در واقع خاص ترین نوع آینه های دکوراتیو محسوب می شود که برای اولین بار کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است به طوری که امروزه در پروژه های مدرن و لاکچری از این نوع آینه ها جهت آینه کاری روی ذیوار بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آنتیک دکوراتیو می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آنتیک در در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آنتیک دکوراتیو را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آنتیک دکوراتیو – کریستال

به طور کلی آینه های آنتیک از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه آنتیک دکوراتیو – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های آنتیک بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگی باید از آینه های آنتیک دودی بکار برد .

 

آینه آنتیک دکوراتیو – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های آنتیک به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آنتیک دکوراتیو – چراغ دار 

طرح جدیدی از آینه های انتیک که با نام آینه آنتیک و پتینه کاری شده چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آنتیک دکوراتیو – بک لایت 

آینه های بک لایت با نور مخفی جدیدترین طرح آینه انتیک به شمار می رود که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

آینه های بک لایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و حرفه ای در دنیا و مهندسان اختمانی قرار گرفته است .

 

آینه آنتیک دکوراتیو - اینستاگرام

 

آینه آنتیک دکوراتیو - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آنتیک دکوراتیو به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آنتیک دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دقتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آنتیک دکوراتیو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آنتیک دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو آنتیک

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه آنتیک دکوراتیو

آینه آنتیک دکوراتیو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آنتیک دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند