فهرست این مقاله

آینه آنتیک دیوار

تولید انواع آینه آنتیک دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

آینه آنتیک دیوار

 

آینه آنتیک دیوار

آینه های دکوراتیو مدرن همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است جدیدترین طرح این نوع آینه ها با نام آینه پتینه شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع اینه های مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پتینه در ایران فعالیت خودر از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع اینه ها از جمله اینه پتینه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آنتیک دیوار – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آنتیک دیوار – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک دیوار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آنتیک دیوار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آنتیک دیوار – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های پتینه که با نام آینه قدی شناخته شده است این نوع آینه ها در ابعاد 180 * 75 سانتی متر تولید شده البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آنتیک دیوار - اینستاگرام

 

آینه آنتیک دیوار - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه آنتیک دیوار را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک دیوار

آینه آنتیک دیوار

آینه آنتیک دیوار

آینه آنتیک دیوار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند