فهرست این مقاله

آینه آویز دار

تولید انواع آینه آویز دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آویز دار

 

آینه آویز دار

آینه های دکوراتیو و مدرن در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که با روش های مختلفی نصب خواهد شد در برخی از پروژه ها به دلیل کمبود فضای داخلی و طراحی مدرن از آینه آویز دار استفاده می شود به طوری که آین از طریق بندهای چرمی و فلزی آویز شده است ، در این مقاله به بررسی انواع آینه های آویزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو آویز دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آویز دار – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آویزدار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آویز دار – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آویزدار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لیه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آویز دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آویز دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آویزدار که یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آویز دار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت استفاده شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها با استفاده زنجیزهای فلزی از سقف آویز خواهد شد ، آینه های آرایشگاه آویزی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

آینه آویز دار - اینستاگرام

 

آینه آویز دار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه آویز دار

برای اطلاع از قیمت آینه آویز دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آویز دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آویز دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آویزدار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

آینه آویز دار

 

جهخت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آویز دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند