فهرست این مقاله

آینه اتاق بازجویی

تولید انواع آینه اتاق بازجویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲

 

آینه اتاق بازجویی

 

آینه اتاق بازجویی

آینه های اتاق باز جویی یک از خاص ترین انواع آینه های بازجویی محسوب می شود که در ساختمان های امنیتی کشور به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید شده و به صورت تک جداره و دو جداره اجرا می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه اتاق بازجویی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق بازجویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ی اتاق بازجویی دوجداره را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق بازجویی – کریستال

به طور کلی آینه های اتقا بازجویی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید می شود .

 

آینه اتاق بازجویی – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های کاربردی بازجویی بکار برد ، به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه دودی استفاده کرد .

 

آینه اتاق بازجویی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی آینه های بازجویی به صورت مات و رنگی ایجاد کرد به طور مثال می توان لوگوی سازمان را روی شیشه حکاکی کرد .

 

آینه اتاق بازجویی – سکوریت 

چنانچه ابعاد آینه های بازجویی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از آینه های سکوریت و لمینت شده بکار برد برای تولید این نوع آینه ها ابتدا دو عدد آینه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

آینه اتاق بازجویی – هوشمند

جدیدترین طرح آینه های اتااق بازجویی که با استفاده از ریموت آینه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، آینه های تاق بازجویی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه اتاق بازجویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه اتاق بازجویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق بازجویی – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و لاکچری با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی استفاده شده و برای تولید آینه های با قطر ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار می رود .

 

آینه اتاق بازجویی - اینستاگرام

 

آینه اتاق بازجویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق بازجویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق بازجویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق بازجویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق بازجویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق بازجویی

آینه اتاق بازجویی

آینه اتاق بازجویی

آینه اتاق بازجویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق بازجویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند