فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب جدید

تولید انواع آینه اتاق خواب جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه اتاق خواب جدید

 

آینه اتاق خواب جدید

آینه های اتاق خواب همیشه یکی از دغدغه های مهم خانم ها بوده است چرا که از این نوع آینه در طول روز به کرات استفاده می شود ، آینه اتاق خواب جدید در اشکال هندسی مختلفی تولید شده که در این مقاله به بررسی کامل آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب جدید – قاب فلزی

آینه های قاب فلزی اغلب به دو صورت مستطیلی و گنبدی تولید می شود که در طرح دوم معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن اجرا خواهد شد ، این نوع قاب ها در رنگ های مختلفی وجود دارد که رایج ترین آن ها قاب فلزی مشکی و قاب فلزی طلایی می باشد .

 

آینه اتاق خواب جدید – قاب چوبی 

با اصالت ترین نوع آینه ها اتاق خواب بدون تردید آینه با قاب چوبی محسوب می شود این نوع آینه ها نیز در اشکال هندسی متنوعی قابل تولید است ، آینه با قاب چوبی به سه دسته ی قاب های ام دی افی ، قاب های پی وی سی و قاب های چوبی تقسیم می شود ، آینه های قاب چوبی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه اتاق خواب جدید – چراغ دار 

آینه های چراغ دار یا هالیوودی یکی از جذاب ترین طرح های آینه قاب دار به شمار می رود که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت ، آینه های چراغ دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب جدید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشبه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بک لایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق خواب جدید – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب جدید - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب جدید - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب جدید به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند