فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب جدید

تولید انواع آینه اتاق خواب جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه اتاق خواب جدید

 

آینه اتاق خواب جدید

آینه های اتاق خواب همیشه یکی از دغدغه های مهم خانم ها بوده است چرا که از این نوع آینه در طول روز به کرات استفاده می شود ، آینه اتاق خواب جدید در اشکال هندسی مختلفی تولید شده که در این مقاله به بررسی کامل آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب جدید – قاب فلزی

آینه های قاب فلزی اغلب به دو صورت مستطیلی و گنبدی تولید می شود که در طرح دوم معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن اجرا خواهد شد ، این نوع قاب ها در رنگ های مختلفی وجود دارد که رایج ترین آن ها قاب فلزی مشکی و قاب فلزی طلایی می باشد .

 

آینه اتاق خواب جدید – قاب چوبی 

با اصالت ترین نوع آینه ها اتاق خواب بدون تردید آینه با قاب چوبی محسوب می شود این نوع آینه ها نیز در اشکال هندسی متنوعی قابل تولید است ، آینه با قاب چوبی به سه دسته ی قاب های ام دی افی ، قاب های پی وی سی و قاب های چوبی تقسیم می شود .

 

آینه اتاق خواب جدید – چراغ دار 

آینه های چراغ دار یا هالیوودی یکی از جذاب ترین طرح های آینه قاب دار به شمار می رود که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب جدید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشبه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب جدید – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب جدید - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب جدید - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب جدید به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند