فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب دخترانه

تولید انواع آینه اتاق خواب دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه اتاق خواب دخترانه

 

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه های اتاق خواب همیشه یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود چرا که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها اغلب به صورت قدی تولید خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه اتاق خواب دخترانه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب دخترانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آینه اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – دو طرفه

در این طرح از آینه های خواب از آینه های دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب دخترانه - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب دخترانه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب دخترانه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب دخترانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب دخترانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب دخترانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند