فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب دخترانه

تولید انواع آینه اتاق خواب دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه اتاق خواب دخترانه

 

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه های اتاق خواب همیشه یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود چرا که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها اغلب به صورت قدی تولید خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه اتاق خواب دخترانه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب دخترانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آینه اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب دخترانه – دو طرفه

در این طرح از آینه های خواب از آینه های دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب دخترانه - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب دخترانه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب دخترانه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب دخترانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب دخترانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب دخترانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

آینه اتاق خواب دخترانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب دخترانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند