فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب دیواری

تولید انواع آینه اتاق خواب دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه های اتاق خواب در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای طراحی دکوراسیون داخلی خاصی استفاده می شود ، در طرح های جدید اغلب آینه ها روی دیوار نصب می شوند به همین دلیل با نام آینه اتاق خواب دیواری شناخته شده است در این مقاله به بررسی انواع آینه های اتاق خواب می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده و تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طور که آینه تصایویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – قاب چوبی

قاب های چوبی پرفروش ترین نوع قاب های آینه محسوب می شود که در رنگ های متنوعی تولید شده است ، جدیدترین نوع قاب چوبی بدون تردید قاب چوبی ایتالیایی است که در اتاق های با طراحی کلاسیک بکار می رود .

 

آینه اتاق خواب دیواری – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دیواری – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد ، آینه های ونیزی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب دیواری – دو طرفه 

در اتاق خواب های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه اتاق خواب دو طرف در پروژه های خاصی بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق خواب دیواری - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب دیواری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه اتاق خواب دیواری

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند