فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب دیواری

تولید انواع آینه اتاق خواب دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه اتاق خواب دیواری

 

آینه اتاق خواب دیواری

آینه های اتاق خواب یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که در طور روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در طرح ها و ابعاد مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی طرح خاصی از آن که با نام آینه اتاق خواب دیواری شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب دیواری – گرد

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گردبر دستی و برای تولید آینه های با قطر بیشتر از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد به طور کلی آینه های گرد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است .

 

آینه اتاق خواب دیواری – چراغ دار

طرح دیگری از آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – بک لایت

طرح جدیدی از آینه اتاق خواب دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب که یک فریم استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود ، آینه های سه بعدی صرفا یک آینه دکوراتیو محسوب می شود که در پروژه های لاکچری و مدرن مورد به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های اتاق خواب دیواری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمن به صورت حرارتی است .

 

آینه اتاق خواب دیواری – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که قاب صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه اتاق خواب دیواری – کودک

برای اتاق خواب های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه اتاق خواب دیواری – بلوتوث دار 

در این طرح از آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق خواب دیواری – دو طرفه 

در اتاق های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار می رود که به واسطه ی آن از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب دیواری – متحرک 

با تولید آینه های اتاق خواب متحرک دیگر جای هیچگونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه اتاق خواب دیواری – پایه دار 

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب دیواری - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب دیواری - دیواری

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب دیواری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خاب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند