فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب سلطنتی

تولید انواع آینه اتاق خواب سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه اتاق خواب سلطنتی

 

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه های اتاق خواب نیز در طرح های مختلفی وجود دارد که هر یک از آن ها با استفاده از متریال های گوناگونی تولید شده است ، جدیدترین طرح آن با نام آینه اتاق خواب سلطنتی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب سلطنتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، فرآیند تولید آینه های ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – قاب چوبی

به طور کلی آینه های اتاق خواب چوبی به دو دسته ی قاب پی وی سی و قاب های چوبی اصل تقسیم می شود ، در این بین قاب چوبی به طبع زیباتر به نظر می رسد و از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشد .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر آینه قرار خواهند گرفت آینه اتاق خواب سلطنتی در ابعاد و طرح های مختلفی تولید می شود .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – هالیوودی

متداول ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – بک لایت

رایج ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت و آینه نورمخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می می گیرد .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی – دو طرفه 

در اتاق خواب های مستر به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب سلطنتی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب سلطنتی را سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب سلطنتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب سلطنتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب سلطنتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

آینه اتاق خواب سلطنتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب سلطنتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند