فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب شیک

تولید انواع آینه اتاق خواب شیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه اتاق خواب شیک

 

آینه اتاق خواب شیک

آینه های اتاق خواب یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد آینه اتاق خواب شیک را می توان در اشکال و ابعاد مختلفی تولید کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب شیک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب شیک – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه اتاق خواب شیک – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق خواب شیک – قاب چوبی

به طور کلی آینه های قاب دار چوبی به دو دسته ی آینه های با قاب پی وی سی و آینه های با قاب چوبی اصل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی قطعا جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه اتاق خواب شیک – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب شیک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت اینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب شیک – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق خواب شیک – متحرک 

با تولید آینه های اتاق خواب متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه اتاق خواب شیک – پایه دار 

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

آینه اتاق خواب شیک - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب شیک - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش آینه اتاق خواب شیک

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب شیک و سفارش آن می توانبد با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب شیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب شیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب

آینه اتاق خواب جدید

آینه اتاق خواب دیواری

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

آینه اتاق خواب شیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب شیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند