فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب عروس

تولید انواع آینه اتاق خواب عروس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه اتاق خواب عروس

 

آینه اتاق خواب عروس

آینه های اتاق خواب بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه دکوراتیو محسوب می شود به طوری که در طرح های متعددی در صنایع کولیوند تولید شده است ، در بین آینه های اتاق خواب ، آینه اتاق خواب عروس مهمتر از سایر آینه های اتاق به شمار می رود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب عروس را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب عروس – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب عروس – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب عروس – قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق خواب عروس – قاب چوبی

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به دو دسته ی قاب پی وی سی رنگی و قاب چوبی اصل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، این نوع قاب ها در طرح ها و رنگی های مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب عروس – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آین قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق خواب عروس – دو طرفه 

در اتاق های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه اجرا می شود که به واسطه ی آن از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه اتاق خواب عروس دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق خواب عروس – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های اتاق خواب که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخلی آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب عروس - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب عروس - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه اتاق خواب عروس از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب عروس و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب عروس مورد نظر خود را سفلرش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب عروس در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

آینه اتاق خواب عروس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب عروس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند