فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب قدی

تولید انواع آینه اتاق خواب قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه اتاق خواب قدی

 

آینه اتاق خواب قدی

آینه های اتاق خواب همواره مهم ترین آینه در یک ساختمان مسکونی محسوب می شود چرا که خانم ها در طول روز به کرات از این نوع آینه ها استفاده می کنند ، در این مقاله به طور اختصاصی به آینه اتاق خواب و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب قدی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب قدی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب قدی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب قدی – گنبدی

طرح خاص دیگری از آینه های اتاق خواب که قسمت بالای آینه به صورت گنبدی طراحی شده است و اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر تولید می شود این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب قدی – دخترانه 

برای اتاق خواب های دخترانه نوعی از آینه ها قدی تولید شده که اغلب دارای فریم های صورتی و قرمز بوده و همچنین شخصیت های مختلفی انیمیشنی مانند سیندرلا روی آینه حکاکی شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب قدی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار اغلب در سالن های با مساحت زیاد مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که می توان از آن ها برای تزیین فضای داخلی نیز بکار برد .

 

آینه اتاق خواب قدی – کریستال 

آینه های قدی از نظر شفافیت  به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، آینه های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب قدی - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه اتاق خواب قدی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

آینه اتاق خواب قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند