فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب مدرن

تولید انواع آینه اتاق خواب مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه اتاق خواب مدرن

 

آینه اتاق خواب مدرن

همیشه یکی از دغدغه های خانم ها دکوراسیون اتاق خواب بوده است به همین دلیل زمان زیادی صرف تزیین این قسمت از خانه می شود ، یکی از اجرای تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب آینه های دیواری است به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع آینه اتاق خواب مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه اتاق خواب مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب مدرن – قاب فلزی 

به طور کلی آینه های با قاب فلزی به سه دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای ، قاب فلزی آبکاری شده و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل جذاب ترین و با ارزش ترین نوع آینه با فلزی به شمار می رود .

 

آینه اتاق خواب مدرن – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق خواب مدرن – بک لایت 

محبوب ترین و جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردای صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب مدرن – گنبدی

در این طرح قسمت بالای آینه دقیقا به صورت گنبد طراحی شده است این نوع آینه ها در ساختمان های با طراحی داخلی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد البته در کشورهای اروپایی نیز به کرات تولید می شود .

 

آینه اتاق خواب مدرن – بلوتوث دار 

طرح دیگری از آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوثی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب مدرن - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب مدرن - واتساپ

 

 

ار طریق زیر می توان آینه اتاق خواب مدرن را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب مدرن

آینه اتاق خواب مدرن

آینه اتاق خواب مدرن

آینه اتاق خواب مدرن

آینه اتاق خواب مدرن

آینه اتاق خواب مدرن

آینه اتاق خواب مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند