فهرست این مقاله

آینه اتاق خواب نوجوان

تولید انواع آینه اتاق خواب نوجوان در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه گریم

 

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه های اتاق خواب یکی از مهم ترین انواع آینه های دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید شده و دارای اشکال هندسی مختلفی نیز هستند در این مقاله به پرفروش ترین نوع آن یعنی آینه اتاق خواب نوجوان می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب دیواری در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق خواب نوجوان را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، ساختار آینه های ونیزی به طور کلی متفاوت از آینه های ساده و طرح دار است .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه ابعاد آینه ساخته شده و دور آین به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوارخ شده و لامپ های مخصوص گریم داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه اتاق خواب نوجوان که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حشایه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – با قاب استیل

در این طرح از آینه های اتاق خواب یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های دخترانه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – دو طرفه 

در اتاق خواب های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه اتاق خواب نوجوان – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه اتاق خواب نوجوان متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق خواب نوجوان - اینستاگرام

 

آینه اتاق خواب نوجوان - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق خواب نوجوان را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق خواب نوجوان و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق خواب نوجوان مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق خواب نوجوان در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب

آینه اتاق نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

آینه اتاق خواب نوجوان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق خواب نوجوان در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند