فهرست این مقاله

آینه اتاق کودک

تولید انواع آینه اتاق کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه اتاق کودک

 

آینه اتاق کودک

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها برای بخش خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار بکار برد اما در این مقاله قصد داریم یکی از پرفروش ترین طرح های آینه دکوراتیو که با نام آینه اتاق کودک و آینه کودک شناخته شده است را بررسی کنیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد  و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق کودک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه ی اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اتاق کودک – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته می شود سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه اتاق کودک – چراغ دار

یکی از طرح های متدول آینه کودک که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود و یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده که دور آن به فاصله هی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه اتاق کودک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های کودک که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابازار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه اتاق کودک – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای اتقا های کودک با رنگ طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه اتاق کودک – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشایه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه اتاق کودک – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه اتاق کودک که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق کودک – بیضی

برای تولید آینه های بیضی ابتدا آینه توسط با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC برش داده می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مودر استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق کودک – دو طرفه 

در اتاق خواب های بزرگ نوعی از آینه های مدرن دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه اتاق کودک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های اتاق خواب که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه اتاق کودک – قاب چوبی 

به طور کلی آینه ها با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی راش نسبت به سایر قاب ها جذاب تر و زیباتر به نر می رسد ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه اتاق کودک – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق کودک - اینستاگرام

 

آینه اتاق کودک - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه اتاق کودک به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق کودک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه اتاق کودک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق کودک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند