فهرست این مقاله

آینه اتاق گریم

تولید انواع آینه اتاق گریم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه اتاق گریم

 

آینه اتاق گریم

یکی از مهم ترین ابزارهای گریمور ها بدون تردید آینه های هالیوودی یا گریم محسوب می شود که در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود ، این نوع آینه ها موجب تسهیل در آرایش افراد خواهد شد در واقع تمامی ضعف های چهره افراد به وضوح آشکار می شود ، در این مقاله به بررسی انواع آینه اتاق گریم می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق گریم در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اتاق گریم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه اتاق گریم به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ایعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ های تعبیه شده قرار می گیرد .

 

آینه اتاق گریم – لمسی

طرح جدیدی از آینه های گریم که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه اتاق گریم – ریموتی

طرح دیگری از آینه های گریم که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف لامپ به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه اتاق گریم – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های گریم که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه اتاق گریم – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های گریم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال منی توان لوگوی مورد نظر را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه اتاق گریم – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های گریم که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه اتاق گریم صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مودر توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه اتاق گریم – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گریم یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه اتاق گریم – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه ها اتاق گریم که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه اتاق گریم - اینستاگرام

 

آینه اتاق گریم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اتاق گریم را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه اتاق گریم و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به ضورت حضوری از آینه اتاق گریم مطلع شوید .

شایان ذکر است تولید آینه اتاق گریم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق خواب

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

آینه اتاق گریم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق گریم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند