فهرست این مقاله

آینه ال ای دی روشویی

تولید انواع آینه ال ای دی روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ال ای دی روشویی

 

آینه ال ای دی روشویی

آینه های ال ای دی جدیدترین و پرفروش ترین طرح آینه های روشویی در سراسر دنیا به ویژه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن محسوب می شود که موجب زیباتر شدن فضای داخلی سرویس بهداشتی خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ال ای دی روشویی و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نور مخفی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ال ای دی روشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه ال ای دی روشویی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه ال ای دی روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه ال ای دی روشویی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه ال ای دی روشویی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ال ای دی روشویی – ضد بخار

با توجه به ایحاد بخار روی آینه به دلیل باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه ال ای دی روشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه ال ای دی روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه ال ای دی روشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه ال ای دی روشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ال ای دی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ال ای دی روشویی – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه ال ای دی روشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه بکار می رود که به واسطه ی آن از هر دو طرف آینه استفاده خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ال ای دی روشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرا گرفته است .

 

آینه ال ای دی روشویی – پایه دار 

در این طرح از آینه های ال ای دی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه ال ای دی روشویی - اینستاگرام

 

آینه ال ای دی روشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه ال ای دی روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ال ای دی روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ال ای دی روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ال ای دی روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه الی ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

آینه ال ای دی روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ای دی روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند