فهرست این مقاله

آینه امنیتی

تولید انواع آینه امنیتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   0912823524202188621912

 

آینه امنیتی

 

آینه امنیتی

آینه های سازمان های اطلاعاتی و آگاهی در واقع یک آینه دو رو محسوب می شود که فقط از یک طرف آن می توان فضای بیرون را مشاهده کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های بازجویی و ویژگی های آن ها به طور کامل و دقیق می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بازجویی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه یک طرفه را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه امنیتی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه امنیتی – قدی 

آینه های بازجویی قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه امنیتی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه امنیتی – کریستال 

آینه های بازجویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه های کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه امنیتی – پایه دار

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل از جذابیت بسیار زیادی در بین مهندسان ساختمانی برخوردار است .

 

آینه امنیتی - اینستاگرام

 

آینه امنیتی - واتساپ

 

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش آینه امنیتی

برای اطلاع از قیمت آینه های بازجویی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های بازجویی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه امنیتی

آینه امنیتی

آینه امنیتی

آینه امنیتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیراموت آینه های بازجویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند