فهرست این مقاله

آینه ایستاده پایه دار

تولید انواع آینه ایستاده پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912 

 

 

آینه ایستاده پایه دار

 

آینه ایستاده پایه دار

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو در ساختمان محسوب می شود که ابعاد مختلفی قابل تولید است این نوع آینه ها دارای دسته بندی گوناگونی می باشد که در این مقاله به بررسی انواع آینه های قدی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی دو طرفه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ایستاده پایه دار – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های ایستاده که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیووی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه ایستاده پایه دار – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

آینه های بک لایت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه ایستاده پایه دار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بردین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه ایستاده پایه دار – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بردستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه ایستاده پایه دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ایستاده پایه دار - اینستاگرام

 

آینه ایستاده پایه دار - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه ایستاده پایه دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ایستاده

آینه قدی پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

آینه ایستاده پایه دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های پایه دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند