فهرست این مقاله

آینه ایستاده کنار سالنی

تولید انواع آینه ایستاده کنار سالنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ایستاده کنار سالنی

 

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین طرح آینه ایتساده محسوب می شود که در ساختمان های مختلف مسکونی ، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح آینه های قدی با نام آینه ایستاده کنار سالنی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آینه ایستاده کنار سالنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ایستاده کنار سالن زیبایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ایستاده کنار سالنی – چراغ دار

رایج ترین طرج آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه ایستاده کنار سالنی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ایستاده کنار سالنی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ایستاده کنار سالنی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینهه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه ایستاده کنار سالنی – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا شده که به صورت قدی بوده و در ابعاد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های آرایشگاهی مدرن فقط در پروژه های لاکچری استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه ایستاده کنار سالنی - اینستاگرام

 

آینه ایستاده کنار سالنی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ایستاده کنار سالنی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ایستاده کنار سالنی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت جضوری آینه ایستاده کنار سالنی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ایستاده کنار سالنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

آینه ایستاده کنار سالنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ایستاده کنار سالنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند