فهرست این مقاله

آینه اینفینیتی

تولید انواع آینه اینفینیتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           09128235242 – 02188621912

 

 

آینه اینفینیتی

 

آینه اینفینیتی

آینه های دکوراتیو نورپردازی شده دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از آن ها با نام خاصی شناخته شده است یکی از جدیدترین و جذاب ترین طرح های آینه نوری با نام آینه بی نهایت و infinity شناخته شده است که در این مقاله به طور اختصاصی به آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بی نهایت در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بی نهایت پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وبسایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اینفینیتی – قدی 

آینه های بی نهایت قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگزی نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه اینفینیتی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین شکل ابعاد آینه به صورت دقیق خواهد بود .

 

آینه اینفینیتی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل نقره ای ، طلایی یا مسی دور آینه قرار خواهد گرفت به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلای و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه اینفینیتی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بی نهایت اجرا شده که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه اینفینیتی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دوطرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اینفینیتی – لمسی

در این طرح با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور سه بعدی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور سه بعدی خاموش می شود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های لمسی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه اینفینیتی - اینستاگرام

 

آینه اینفینیتی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اینفینیتی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های بی نهایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های مورد نظر خود را سفارش داد .

شایان ذکر است تولید آینه هاب ین نهایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با اتسفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اینفینیتی

آینه اینفینیتی

آینه اینفینیتی

آینه اینفینیتی

آینه اینفینیتی

آینه اینفینیتی

آینه اینفینیتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های بی نهایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند