فهرست این مقاله

آینه باشگاه بانوان

تولید انواع آینه باشگاه بانوان در صنایع شیشه کولیوند                0912823524202188621912

 

آینه باشگاه بدنسازی

 

آینه باشگاه بانوان

آینه های ورزشی همیشه یکی از دغدغه های اصلی ورزشکاران حرفه ای بوده است به همین دلیل نیز در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های تولید آینه ورزشی بهترین و با کیفیت ترین نوع آینه ها در این زمینه تولید می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های ورزشی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ورزشی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه باشگاه بانوان – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های ورزشی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه باشگاه بانوان – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های ورزشی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت اینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه باشگاه بانوان – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ابجاد خواهد شد .

 

آینه باشگاه بانوان – آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه ها ترکیبی یک لایت و چراغ دار بکار می رود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه باشگاه بانوان – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های ورزشی بردون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قدی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه باشگاه بانوان - اینستاگرام

 

آینه باشگاه بانوان - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه باشگاه بانوان را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های ورزشی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912214046709128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ورزشی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بازجویی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند