فهرست این مقاله

آینه با قاب استیل گرد

تولید انواع آینه با قاب استیل گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه با قاب استیل

 

آینه با قاب استیل گرد

آینه های قاب دار با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که متداول ترین آن قاب چوبی ، قاب فلزی و استیل است که در این بین آینه های با قاب چوبی و آینه با قاب استیل در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه با قاب استیل گرد می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه با قاب استیل گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه با قاب استیل گرد – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام چراغ دار و هالوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب استیل ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه با قاب استیل گرد – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه با قاب استیل گرد – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه با قاب استیل گرد – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های قاب دار اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده و اغلب به صورت قدی تولید شده است ، این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر وجود دارد ، آینه های آرایشگاهی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه با قاب استیل گرد – متحرک 

با تولید آینه های گرد متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه با قاب استیل گرد - اینستاگرام

 

آینه با قاب استیل گرد - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه با قاب استیل گرد به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب استیل گرد و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب استیل گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب استیل گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب استیل

آینه با قاب

آینه با قاب استیل گرد

آینه با قاب استیل

آینه با قاب استیل گرد

آینه با قاب استیل گرد

آینه با قاب استیل گرد

آینه با قاب استیل گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب استیل گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند