فهرست این مقاله

آینه با قاب سفید

تولید انواع آینه با قاب سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه با قاب سفید

 

آینه با قاب سفید

آینه های قاب دار با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که قدیمی ترین آن بدون تردید قاب های چوبی محسوب می شود ، رنگ های قاب نیز در طیف وسیع رنگی تولید شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه با قاب سفید و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه با قاب سفید را تولید کرده است ضمنا یک گارنتی دو ساله بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد، برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه با قاب سفید – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های با قاب سفید محسوب می شود که در ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۸۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه با قاب سفید – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قای قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب سفید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های با قاب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه با قاب سفید – قاب استیل

در این طرح از آینه های با قاب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه با قاب سفید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه با قاب سفید – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه با قاب سفید - اینستاگرام

 

آینه با قاب سفید - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه با قاب سفید

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب سفید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب سفید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کرزیستال می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند