فهرست این مقاله

آینه با قاب سفید

تولید انواع آینه با قاب سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه با قاب سفید

 

آینه با قاب سفید

آینه های قاب دار با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که قدیمی ترین آن بدون تردید قاب های چوبی محسوب می شود ، رنگ های قاب نیز در طیف وسیع رنگی تولید شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه با قاب سفید و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه با قاب سفید را تولید کرده است ضمنا یک گارنتی دو ساله بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد، برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه با قاب سفید – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های با قاب سفید محسوب می شود که در ابعاد استاندارد 80 * 1980 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه با قاب سفید – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قای قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب سفید – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های با قاب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد ، آینه های بک لایت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه با قاب سفید – قاب استیل

در این طرح از آینه های با قاب یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فراسنه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

آینه با قاب سفید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه با قاب سفید – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه با قاب سفید - اینستاگرام

 

آینه با قاب سفید - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه با قاب سفید

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب سفید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب سفید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کرزیستال می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

آینه با قاب سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند