فهرست این مقاله

آینه با قاب طلایی

تولید انواع آینه با قاب طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه با قاب طلایی

 

آینه با قاب طلایی

آینه های قاب دار از گذشته تاکنون از محبوب ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه در اغلب ساختمان ها حداقل یک نوع از آینه های قاب دار وجود دارد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های قاب دار بدون تردید آینه با قاب طلایی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه با قاب طلایی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع از جمله آینه با قاب طلایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها دروب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه با قاب طلایی – فلزی

متداول ترین طرح آینه های قاب دار به طبع آینه های طلایی با قاب فلزی محسوب می شود این نوع آینه ها به طور کلی به دو دسته ی آینه قاب طلایی استیل و آینه قاب طلایی فلزی رنگی کوره ای تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل در دو رنگ طلایی و نقره ای وجود دارد .

 

آینه با قاب طلایی – چوبی

پرفروش ترین طرح آینه های با قاب طلایی نیز آینه با قاب چوبی است این نوع آینه ها نیز به دو دسته ی آینه های با قاب پی وی سی و آینه های با قاب چوبی تقسیم یم شود که در این بین آینه با پی وی سی به مراتب ار قیمت کمتری برخوردار می باشد .

 

آینه با قاب طلایی – بک لایت

آینه های با نور مخفی یا آینه های بک لایت از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو مدرن محسوب می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه با قاب طلایی – چراغ دار

محبوب ترین طرح آینه های با قاب طلایی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف و مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه با قاب طلایی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه با قاب طلایی – کودک 

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های با قاب استیل طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی ماندند بتمن و سوباسا روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه با قاب طلایی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های با قاب طلایی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه با قاب طلایی – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های با قاب طلایی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه با قاب طلایی – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن ، آینه ها از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل خواهد شد ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه با قاب طلایی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های با قاب طلایی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه با قاب طلایی - اینستاگرام

 

آینه با قاب طلایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه با قاب طلایی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب طلایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب طلایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب طلایی

آینه قدی قاب رنگی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

آینه با قاب طلایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب طلایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند