فهرست این مقاله

آینه با قاب مشکی

تولید انواع آینه با قاب مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه با قاب مشکی

 

آینه با قاب مشکی

آینه های قاب دار از قدیم الایم در خانه ها به ویژه خانه های ایرانی وجود داشت به طوری که در هر خانه ای حداقل یک آینه قاب دار کلاسیک در اتاق پذیرایی اجرا می شد ، در این مقاله قصد داریم یکی از جذاب ترین طرح های آینه قاب دار بعنی آینه با قاب مشکی را مورد بررسی قرار دهید .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اواین نمایندگی آینه های قاب دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه با قاب مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توایند به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه با قاب مشکی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های قاب دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی مشکی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه با قاب مشکی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های با قاب که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دییاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشتن آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه با قاب مشکی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های قاب دار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه با قاب مشکی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفغاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه با قاب مشکی – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد ضمنا لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود و مورد توحه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه با قاب مشکی – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه با قاب مشکی بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه با قاب مشکی - اینستاگرام

 

آینه با قاب مشکی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه با قاب مشکی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

آینه با قاب مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند