فهرست این مقاله

آینه با قاب چوبی

تولید انواع آینه با قاب چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

آینه با قاب چوبی

 

آینه با قاب چوبی

آینه های دکوراتیو با قاب دارای دسته بندهای مختلفی است که هر یک از بخش ها دارای زیر شاخه های متعددی می باشد ، یکی از زیباترین و محبوب ترین آینه های دکوراتیو قاب دار با نام آینه با قاب چوبی و آینه چوبی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 اغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه با قاب چوبی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه با قاب چوبی – قدی

متداول ترین طرح آینه های قدی با قاب چوبی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 سانتی متر و 100 * 200 سانتی متر در نظر گرفته خواهد شد البه در ابعاد دیگری نیز قاب تولید می باشد .

 

آینه با قاب چوبی – ابزار خورده 

یکی دیگر از طرح های ساده و متداول آینه های با قاب چوبی با نام آینه ابزار خورده شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه توسط دستگاه تراش ابزار پخ زده می شود در واقع در این روش هر چهار طرف آینه به صورت جداگانه ابزار زده شده است .

 

آینه با قاب چوبی – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد .

 

آینه با قاب چوبی – چراغ دار

محبوب ترین طرح آینه های با قاب چوبی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم با لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه با قاب چوبی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه با قاب چوبی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک حاشیه با پهنای مورد نظر دور آینه سندبلاست خواهد شد .

 

آینه با قاب چوبی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه با قاب چوبی – دخترانه 

نوعی از آینه های با قاب چوبی برای اتاق های دخترانه که رنگ فریم صورتی یا سفید است و شخصیت های برجسته سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی شده است این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود ، آینه های دخترانه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

آینه با قاب چوبی – کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه با قاب چوبی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه با قاب چوبی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه با قاب چوبی – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه با قاب چوبی - اینستاگرام

 

آینه با قاب چوبی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه با قاب چوبی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه با قاب چوبی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه با قاب چوبی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه با قاب چوبی در صنایع شیه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب چوبی

آینه قدی قاب چوبی

آینه با قاب

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

آینه با قاب چوبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه با قاب چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair..ir

تیم تحریریه کولیوند