فهرست این مقاله

آینه برای آرایشگاه

تولید انواع آینه برای آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه برای آرایشگاه

 

آینه برای آرایشگاه

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد مهم ترین ابزار هر آرایشگاهی محسوب می شود که از آن جهت سهولت در آرایش استفاده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه سالن زیبایی زنانه و مردانه و سالن های زیبایی مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سالن زیبایی زنانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه برای آرایشگاه – چراغ دار

آینه های چراغ دار با نام هایی چون آینه لامپی و آینه هالیوودی نیز شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه برای آرایشگاه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه نوری شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه برای آرایشگاه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه برای آرایشگاه – ریموتی

طرح دیگری از آینه سالن زیبایی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه برای آرایشگاه – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه سالن زیبایی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه برای آرایشگاه – با قاب استیل 

در این طرح از قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی رنگ باید از آینه های با قاب طلایی بکار برد بدین صورت نمیا زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه برای آرایشگاه – دخترانه 

برای سالن های زیبایی دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه برای آرایشگاه – کودک 

برای آرایشگاه های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصین های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و سوباسا روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کوکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه برای آرایشگاه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه سالن زیبایی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه برای آرایشگاه – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و لاکچری با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC  و MASTER استفاده می شود .

 

آینه برای آرایشگاه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه برای آرایشگاه – قدی 

آینه های قدی آرایشگاهی بدون ترید کابردی ترین نوع آینه آرایشی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه برای آرایشگاه – پایه دار 

در این طرح از آینه سالن زیبایی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توئان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای آرایشگاه – متحرک 

با تولید آینه سالن زیبایی متحرک دیر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

آینه برای آرایشگاه – کریستال 

آینه سالن زیبایی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

 

آینه برای آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه برای آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه برای آرایشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه سالن زیبایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سالن زیبایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

آینه برای آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سالن زیبایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند