فهرست این مقاله

آینه برای آرایش

تولید انواع آینه برای آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه برای آرایش

 

آینه برای آرایش

آینه های آرایشی دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از آرایشگاه استفاده می شود ، این نوع آینه ها از نظر طراحی و نوع نورپردازی با هم متفاوت هستند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه برای آرایش می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه برای آرایش را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه برای آرایش – چراغ دار

طرح متداولی از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه برای آرایش – بک لایت

محبوب ترین و پرفروش ترین نوع آینه های آرایشی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور پردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه برای آرایش – رینگ لایت

طرح جدیدی از آینه های آرایشی که با نام آینه رینگ لایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که از سیستم نورپردازی بسیار قوی برخوردار می باشد ، آینه رینگ لایت معمولا دارای یک پایه فلزی نیز است .

 

آینه برای آرایش – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه برای آرایش – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحانت دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه برای آرایش – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

آینه برای آرایش – متحرک

با تولید آینه های آرایشی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه برای آرایش – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع اینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه برای آرایش - اینستاگرام

آینه برای آرایش - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه برای آرایش

برای اطلاع از قیمت آینه برای آرایش و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه برای آرایش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه برای آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه آریش با قاب

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه برای آرایش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند