فهرست این مقاله

آینه برای بوتیک

تولید آینه برای بوتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 0912823524202188621912

 

آینه برای بوتیک

 

آینه برای بوتیک

در هر فروشگاهی تجهیزات داخل آن موجب بهتر دیده شده فضای داخلی و ارتقای سطح داخلی آن می شود که در این بین آینه های داخل فروشگاه ها به ویژه فروشگاه های پوشاک یکی از مهم ترین تجهیزات محسوب خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه برای بوتیک و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه برای بوتیک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه برای بوتیک – هالیوودی

متداول ترین طرح آینه های فروشگاهی که با نام آینه هالیوودی و آینه چراغ دار شناخته شده است که برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آینه به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل ان ها جاگذاری می شود .

 

آینه برای بوتیک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های بوتیکی که با نام های آینه یک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور مخفی صورت خواهد گرفت .

 

آینه برای بوتیک – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بوتیکی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه برای بوتیک – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بوتیکی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه برای بوتیک – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بوتیکی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه برای بوتیک – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بوتیکی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه برای بوتیک صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه برای بوتیک – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های بوتیکی محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 180 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قاب تولید می باشد ، آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل نیز ابعاد آینه ها دقیق می باشد .

 

آینه برای بوتیک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بوتیکی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های فروشگاهی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون داخلی از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه برای بوتیک – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه برای بوتیک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بوتیکی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه برای بوتیک – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی ام دی اف ف پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد ، آینه های با قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه برای بوتیک - اینستاگرام

 

آینه برای بوتیک - واتساپ

 

راه های اربتاطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه برای بوتیک

برای اطلاع از قیمت آینه برای بوتیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه برای بوتیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه برای بوتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای آرایش

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

آینه برای بوتیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه برای بوتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند