فهرست این مقاله

آینه برای دستشویی

تولید انواع آینه برای دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۸۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه گرذ دستشویی

 

آینه برای دستشویی

آینه های سرویس بهداشتی به دلیل اینکه در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد همواره مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است این نوع آینه ها در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود ، در این مقاله به بررسی کامل آینه برای دستشویی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دستشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه برای دستشویی – چراغ دار 

این طرح از آینه های روشویی با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه برای دستشویی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه برای دستشویی – قاب استیل 

در این طرخ از آیبنه های روشویی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه برای دستشویی – ضد بخار 

با توجه به ایحاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه برای دستشویی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های روشیی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه برای دستشویی – متحرک

برای تولید آینه های دستشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نییست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

آینه برای دستشویی - اینستاگرام

 

آینه برای دستشویی - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توانید آینه برای دستشویی را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه برای دستشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه برای دستشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه برای دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی

آینه برای دستشویی

آینه گرذ دستشویی

آینه گرذ دستشویی

آینه برای دستشویی

آینه برای دستشویی

آینه برای دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه برای دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند