فهرست این مقاله

آینه برای مزون

تولید انواع آینه برای مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه برای مزون

 

آینه برای مزون

امروزه مزون های پوشاک به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و به نوعی جایگزین فروشگاه های بزرگ شده ، یکی از بخش های بسیار مهم و تاثیرگذار در طراحی یک مزون آینه های قدی داخل آن محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه برای مزون که با نام های آینه چراغ دار و آینه بک لایت شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه برای مزون را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه برای مزون – بک لایت

آینه های مزونی بک لایت با نام های آینه نور مخفی و نورپردازی شده نیز شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه برای مزون – هالیوودی

آینه های هایوودی با نام های آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی نیز یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ قدیمی داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه برای مزون – لمسی

طرح جدیدی از آینه های مزونی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه برای مزون – ریموتی

طرح دیگری از آینه های مزونی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها روشن و خاموش می شود .

 

آینه برای مزون – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های مزونی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه برای مزون – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، قیمت آینه برای مزون صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های مزونی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه برای مزون – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های مزونی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه برای مزون – پایه دار 

در این طرح از آینه های مزونی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در مزون های بزرگ لوکس استفاده می شود .

 

آینه برای مزون – قاب استیل 

در این طرح از آینه های مزونی جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های با قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش آینه برای مزون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه برای مزون و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه برای مزون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه برای مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه برای مزون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند