فهرست این مقاله

آینه برنز

ارائه انواع آینه برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                       0912823524202188621912 

 

آینه برنز

 

آینه برنز

امروزه آینه های رنگی مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون و مشتریان محترم قرار گرفته است که در این بین پر تقاضا ترین آینه رنگی که می توان به آن اشاره کرد آینه برنز نام دارد ، الیته بسیاری از مردم آینه دودی را با نام آینه دودی می شناسند اما این دو کاملا با هم تفاوت دارند.

آینه دودی از نظر متدهای رنگ شناسی بیشتر شبیه به رنگ قهوه ای می باشد اما آینه دودی کاملا به سمت رنگ مشکی سوق دارد  اما اکثر مردم آینه دودی را با نام آینه دودی می شناسند و به نوعی ذهن این افراد نسبت به کلمه آینه دودی شرطی شده که این فرضیه کاملا اشتباه است .

یک درجه روشن تر از آینه دودی ، آینه شامپاینی یا مسی است برای اینکه در انتخاب رنگ مورد نظر خود دچار اشتباه نشوید یک تصویر از آینه با رنگ دلخواه خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید و بدین شکل دچار اشتباه نخواهید شد .

 

انواع آینه برنز صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه تراش

2- آینه برنز لوزی

3- آینه گرد

4- آینه سرویس بهداشتی

5- آینه دودی نا متقارن

6- آینه کاری مستطیلی و مربعی

7- آینه حکاکی شده

8- آینه سرویس بهداشتی 

9- آینه دکوراتیو با نورپردازی مخفی

10 – آینه های دودی تایل

 

آینه برنز اولین آینه رنگی تولید شده

پس از آینه نقره ای یا همان آینه ساده اولین آینه رنگی که در صنعت شیشه و آینه تولید شد آینه های برنز بود که با استقبال بسیار زیادی هم از طرف طراحان دکوراسیون داخلی و مردم مواجه شد با رویکار آمدن این نوع آینه ها اکثر آینه کاری ها مانند آینه کاری لوزی و آینه کاری نامتقارن با آینه های برنزی اجرا شد .

 

تاثیرات آینه رنگی ( آینه برنز ) در روحیات افراد

امروزه دانشمندان در سراسر دنیا بر این باور هستند که رنگ ها در زندگی انسان ها تاثیر بسزایی دارند از جمله تاثیر هایی که رنگ ها در انسان ها ایجاد می کنند  می توان به آن ها اشاره کرد شکلگیری شخصیت افراد ، حس درونی آن ها ، انرژی ، روحیه کاری و نشاط و شادابی است چرا که هر رنگی در طبیعت حس خاصی را انسان ها ایجاد می کند و باعث می شود طبق حس ایجاد شده افراد عملکرد خاصی را هم از خودشان نشان دهند که این الگوی رفتاری ارتباط مستقیمی با حس ایجاد شده در اثر مشاهده رنگ خاص دارد.

 

آینه برنز لوزی

با توجه به اینکه در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی هم تولید می شود اغلب آینه کاری های روی دیوار با استفاده از آینه های رنگی اجرا می شود که در این بین آینه ی برنز بیشترین تقاضا را دارد .

 

آینه کنسول برنز

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه دودی میزهای کنسول آینه کاری شده را تولید می کند به طوری که ابتدا میز کنسول با ورق های MDF تولید شد سپس روی میز به روش های مختلفی آینه کاری خواهد شد .

 

آینه کاری روی دیوار با آینه برنز

اگر رنگ دیواری که قصد آینه کاری روی آن را دارید مایل به رنگ کرم و قهوه ای است بهترین گزینه جهت آینه کاری استفاده از آینه برنز می باشد ، آینه های برنز و مسی شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما آینه ی برنز پررنگ تر از آینه مسی به نظر می رسد از لحاظ قیمت هم تفاوت بسیار کمی بین این دو نوع آینه وجود دارد .

 

آینه برنز گرد

تولید آینه های گرد رنگی در چند سال گذشته رشد بسیار زیادی داشته و اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند ، برای ساختمان هایی که دارای دیوارهای کرم و قهوه ای هستند آینه برنز انتخاب مناسبی به شمار می رود ، لازم به ذکر است برای تولید آینه دودی بیضی برخلاف آینه های گرد که به صورت دستی برش داده می شود از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه برنز آنتیک

به طور کلی آینه های آنتیک در سه رنگ نقره ای ، مسی و برنز تولید می شود که در این بین آینه آنتیک برنز نسبت به سایر رنگ ها بیشتر مودر استفاده قرار می گیرد و  اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها استفاده می کنند .

 

آینه برنز با نورپردازی مخفی

تولید آینه های نورپردازی شده با استفاده از آینه های برنزی نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد توجه داشته باشید که با توجه به رنگ آینه بهتر است از LED های با نور آفتابی بکار برده شود .

 

آینه برنز نامتقارن

یکی دیگر از روش های آینه کاری روی دیوار که با استفاده از تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو اجرا می شود آینه کاری نامتقارن به آینه کاری مدرن نیز شهرت دارد ، این نوع آینه کاری اغلب در ساختمان هایی که دارای فضای بزرگی هستند اجرا می شود چرا که در این روش آینه ها به صورت پراکنده و نامنظم روی دیوار قرار می گیرند .

 

آینه برنز لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه برنز ریموتی

طرح دیگری از آینه های دودی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با شفردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه برنز حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های دودی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه برنز حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های دودی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه برنز با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دودی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه برنز صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دودی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل شده بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه برنز آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های برنر اجرا شده که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه برنز دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه برنز بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دودی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه برنز قدی 

آینه های قدی برنز بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های برنز محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد ، آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه برنز پایه دار 

در این طرح از آینه های دودی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه برنز گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

نحوه تولید آینه های رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند  :

آینه رنگی با استفاده از روغن های خاصی به مرحله تولید می رسد که این روغن ها شامل 36 رنگ برای تولید آینه های رنگی می باشند و طیف وسیعی از رنگ های اصلی را شامل می شود به این ترتیب که روغن ها را به صورت هر رنگ جداگانه در بطری های مختلف قرار می دهیم و سپس با توجه به رنگ دلخواه بطری مورد نظر را بر می داریم و بروی آینه می ریزیم .

البته باید توجه داشت که در هر بطری می توانیم غلظت خاصی را با در نظر گرفتن اینکه آیا می خواهیم آینه رنگی ما پررنگ باشد با کم رنگ تعیین کنیم علاوه بر روغن و رنگ که در بالا به آن ها اشاره شده می توانیم برای ایجاد رنگ هایی بجز رنگ های اصلی از بطری هایی که در اصطلاح به آن ها چاکرا گفته می شود استفاده کنیم ، بطری های چاکرا شامل 15 طیف رنگی خاص می باشد که براحتی با استفاده از آن می توانیم رنگ دلخواه خودمان را ایجاد کنیم .

 

آینه برنز - اینستاگرام

 

آینه برنز - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه برنز به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه دودی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه دودی مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما تحویل دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب انواع آینه دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص آینه قهوه ای خواهد کرد در ضمن  صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر شما مشتریان گرامی سفارشات تمامی شهرستان ها را می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند 

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز

آینه برنز سرویس بهداشتی

 

آینه برنز

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه دکوراتیو آینه رنگی آینه مسی آینه آنتیک

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند