فهرست این مقاله

آینه بزرگ اتاق خواب

تولید انواع آینه بزرگ اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912

 

 

آینه بزرگ اتاق خواب

 

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه های دکوراتیو همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح آینه های تولید شده در صنعت شیشه و آینه محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های دکوری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بزرگ اتاق خواب – قدی

آینه های قدی اتاق خواب بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های تولید شده محسوب می شوند که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه بزرگ اتاق خواب – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه بزرگ اتاق خواب – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوری که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه بزرگ اتاق خواب – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه بزرگ اتاق خواب – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بزرگ اتاق خواب – هوشمند

جدیدترین طرح آینه های دکوری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه بزرگ اتاق خواب - اینستاگرام

 

آینه بزرگ اتاق خواب - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بزرگ اتاق خواب به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوری در صنایع شیشه کولیوند با اینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

آینه بزرگ اتاق خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www,wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند