فهرست این مقاله

آینه بزرگ دیواری

تولید انواع آینه بزرگ دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بزرگ دیواری

 

آینه بزرگ دیواری

آینه های دیواری در ابعاد مختلفی قابل تولید است به طوری که در هر ساختمانی با توجه به متراژ فضای داخلی آینه با ابعاد متناسب با فضا استفاده می شود ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دیواری با نام آینه بزرگ دیواری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بزرگ در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بزرگ آنتیک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بزرگ دیواری – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه بزرگ دیواری – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت و چراغ دار قدی استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهدشد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه بزرگ دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه بزرگ دیواری – گرد

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باید از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر بهتر است از دستگاه CNC و MASTER بکار برد .

 

آینه بزرگ دیواری – چراغ دار

پرفروش ترین طرح آینه های بزرگ دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه بزرگ دیواری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه بزرگ دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بزرگ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه بزرگ دیواری – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه بزرگ دیواری متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بزرگ دیواری - اینستاگرام

 

آینه بزرگ دیواری - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه بزرگ دیواری را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه بزرگ دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بزرگ دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بزرگ دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

آینه بزرگ دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بزرگ دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند