فهرست این مقاله

آینه بزرگ نما

تولید انواع آینه بزرگ نما در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بزرگ نما

 

آینه بزرگ نما

آینه های معمولی به طبع نصاویر را به صورت ۱X نمایش می دهد و این بدان معناست که تصاویر نه کوچکتر و نه بزرگتر از واقعیت منعکس می شود ، چنانچه بخواهید تصاویر بزرگتر از واقعیت منعکس شده باید از آینه بزرگ نما در ابعاد مختلف استفاده کرد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه های بزرگنما می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بزرگ نما را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بزرگ نما – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه بزرگ نما – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های بزرگ نما که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه بزرگ نما – قدی 

بدون تردید آینه های قدی بزرگنما کاربردی ترین نوع آینه های بزرگنما محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا در ابعاد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر تولید خواهد شد ، آینه های قدی در ابعاد دیگری نیز قابل تولید خواهد بود .

 

آینه بزرگ نما – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بزرگنما یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بزرگ نما – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های بزرگنمای دو طرفه استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بزرگ نما – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بزرگ نمای بک لایت اجرا می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت . آینه های آرایشگاهی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه بزرگ نما – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توات وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بزرگ نما – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجای آینه ها نیسست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه بزرگ نما - اینستاگرام

 

آینه بزرگ نما - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بزرگ نما

برای اطلاع از قیمت آینه بزرگ نما و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بزرگ نما مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بزرگ نما در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بزرگ نما

آینه برنز

آینه بزرگنما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

آینه بزرگ نما

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بزرگ نما در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند