فهرست این مقاله

آینه بلوتوثی

تولید انواع آینه بلوتوثی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه بلوتوثی

 

آینه بلوتوثی

آینه های هوشمند امروزه جدیدترین طرح آینه های ساختمانی محسوب می شود که در طرح های مختلفی تولید شده است و از آپشن های مختلفی برخوردار می باشد این نوع آینه ها با نام های دیگری چون آینه هوشمند صفحه نمایش دار نیز شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آینه های هوشمند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بلوتوثی – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های هوشمند که با نام آینه تاچ و آینه لمسی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ محدد همان قسمت نور مخفی خامشو می شود .

 

آینه بلوتوثی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که هیچ گونه بخاری روی آینه تا زمان خاموش شدن آن ایجاد نخواهد شد .

 

آینه بلوتوثی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بلوتوثی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه بلوتوثی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی مدرن و رنگی می باشد .

 

آینه بلوتوثی – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده است که از ترکیب آینه های بک لایت و بلوتوث تشکیل شده است و در اغلب موارد لوگوی محموعه روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه بلوتوثی - اینستاگرام

 

آینه بلوتوثی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بلوتوثی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دقتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه بلوتوثی

آینه بلوتوثی

آینه بلوتوثی

آینه بلوتوثی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند