فهرست این مقاله

آینه بلوتوث دار

تولید انواع آینه بلوتوث دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه بلوتوث دار

 

آینه بلوتوث دار

آینه های هوشمند جدیدترین و بروزترین طرح های آینه در سراسر دنیا محسوب می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها به منظور رفاه و آسایش افراد استفاده می کنند ، در طرح های جدید آینه بلوتوث دار هوشمند حتی می توانید موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های هوشمند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های بلوتوث دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بلوتوث دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بلوتوث دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بلوتوث دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بلوتوث دار که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بلوتوث دار – حسگر حرکتی

در اینت طرح از آینه های بولوتوث دار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه بلوتوث دار – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمنمد ضد بخار برای این قسمت استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای اس که با لمس کردن قسمت تعین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه بلوتوث دار- آرایشی

در سالن های زیبایی نیز از آینه های بلوتوث دار نور مخفی که دارای بزرگنمایی است استفاده می شود ، بدین شکل آرایشگرها با سهولت بیشتری نسبت به رفع معایب صورت افراد اقدام کنند چرا که آینه بزرگنمایی همراه با نور تمامی معایب صورت را آشکار خواهد کرد .

 

آینه بلوتوث دار – با قاب استیل

در این طرح از آینه های بلوتوث دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه بلوتوث دار – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های بلوتوث دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخلی آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه بلوتوث دار - اینستاگرام

 

آینه بلوتوث دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بلوتوث دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه بلوتوث دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بلوتوث دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بلوتوث دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه هاس سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

آینه بلوتوث دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بلوتوث دار در سراسر دنیا به وبی سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند