فهرست این مقاله

آینه بلژیکی

عرضه مستقیم انواع آینه بلژیکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

آینه بلژیکی

 

آینه بلژیکی

آینه های تولید شده در صنعت شیشه جهان از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد در این مقاله به بررسی انواع آینه بلژیکی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بلژیکی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بلژیکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بلژیکی – قدی 

آینه های قدی بلژیکی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های بلژیکی محسوب می شود که اغلب در ابعاد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه بلژیکی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بلژیکی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

آینه بلژیکی – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آینه های بلژیکی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه بلژیکی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آینه ی بلژیکی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه بلژیکی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بلژیکی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بلژیکی قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی به طور کلی در اشکال هندسی گوناگونی قابل تولید است ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه بلژیکی - اینستاگرام

 

آینه بلژیکی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه بلژیکی

برای اطلاع از قیمت آینه بلژیکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بلژیکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های بلژیکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

آینه بلژیکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بلژیکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند