فهرست این مقاله

آینه بوتیک

تولید انواع آینه بوتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                     0912823524202188621912

 

آینه بوتیک

 

آینه بوتیک

امروزه نقیش آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه ها بسیار حائز اهمیت است به طوری که با استفاده از آینه می توان فضای داخلی فروشگاه ها حتی بزرگتر جلوه داد ، جدیدترین طرح آینه فروشگاه با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که در این مقاله به ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه بوتیک در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه فروشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه فروشگاه به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه بوتیک – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بوتیک – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بوتیک – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه بوتیک – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های فروشگاهی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکرد کرد .

 

آینه بوتیک – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بوتیک که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه فروشگاه بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه فروشگاه صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است ، قیمت آینه فروشگاه صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های بوتیک ساده وطرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه بوتیک – پایه دار 

در این طرح از آینه فروشگاه یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه بوتیک – قاب استیل 

در این طرح از آینه فروشگاه یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود .

 

آینه بوتیک – دو طرفه 

در آرایشگاه های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت جدید و مدرن طراحی شده است که ار هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس است .

 

آینه بوتیک – گرد 

برای تولید آینه های بوتیکی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گرد برد دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد .

 

آینه بوتیک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بوتیک – کریستال 

به طور کلی آینه های بوتیکی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه بوتیک – بی نهایت 

طرح خاصی دیگری از آینه های بوتیکی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ قابل مشاهده می باشد .

 

آینه بوتیک – متحرک 

با توجه به تولید آینه های بوتیکی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن ، آینه ها را از یک نقطه به نفطه دیگر منتقل نمایید .

 

آینه بوتیک – چراغ دار 

رابج ترین طرح آینه های بوتیکی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه بوتیک – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی جذاب تر و یباتر به نظر می رسد .

 

آینه بوتیک – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار اد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

 

آینه بوتیک - اینستاگرام

 

آینه بوتیک - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بوتیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه فروشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه فروشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه فروشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک1

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

آینه بوتیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه فروشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند