فهرست این مقاله

آینه بک لایت ارزان

تولید انواع آینه بک لایت ارزان در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بک لایت ارزان

 

آینه بک لایت ارزان

آینه های بک لایت جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا محسوب می شود که کاربرد زیادی هم طراحی دکوراسیون داخلی دارد به طور مثال این نوع آینه ها در سرویس های بهداشتی به عنوان آینه حمام و دستشویی بکار می رود از همین رو این مقاله به بررسی انواع آینه بک لایت ارزان می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت ارزان را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بک لایت ارزان – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشایه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بک لایت ارزان – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموتت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت ارزان – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های بک لایت بدون تردید نوع قدی آینه های بک لایت به شمار می رود ، ابعاد استاندارد آینه قدی بک لایت معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر است و در ضخامت ۶ میل تولید می شود .

 

آینه بک لایت ارزان – ضد بخار

با توجه به ایحاد بخار روی آینه ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های بک لایت ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه بک لایت ارزان - اینستاگرام

 

آینه بک لایت ارزان - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بک لایت ارزان

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت ارزان و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت ارزان مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت ارزان در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت ارزان در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند