فهرست این مقاله

آینه بک لایت ارزان

تولید انواع آینه بک لایت ارزان در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بک لایت

 

آینه بک لایت ارزان

آینه های بک لایت جدیدترین و محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که در ابعاد و طرح های مختلفی تولید می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه نور مخفی و آینه نوری نیز شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه بک لایت ارزان و با کیفیت بالا می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت ارزان قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه بک لایت ارزان به گونه ای است که ابتدا آینه توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان – تاچ

طرح توسعه یافته ی آینه های بک لایت که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بک لایت ارزان – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های بک لایت برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت ارزان – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار آینه های ضد بخار به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه قرار گرفته است و از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه بک لایت ارزان – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریونیگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر ر وی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه بک لایت ارزان – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه های بک لایت محسوب می شود که به طور معمول در ابعاد ۸۰ * ۱۸۰ و ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه بک لایت ارزان – قاب استیل 

در این طرح از آینه بک لایت ارزان یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مردن بکار می رود .

 

آینه بک لایت ارزان – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا می شود که اغلب دارای لوگوی بوده و به صورت قدی تولید خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بک لایت ارزان – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت ارزان – متحرک 

با تولید آینه های بک لایت متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه بک لای ارزان متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت ارزان - اینستاگرام

 

آینه بک لایت ارزان - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه بک لایت ارزان را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت ارزان و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت ارزان مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت ارزان در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

آینه بک لایت ارزان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت ارزان در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند