فهرست این مقاله

آینه بک لایت روشویی

تولید انواع آینه بک لایت روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه بک لایت روشویی

 

آینه بک لایت روشویی

آینه های دکوراتیو نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به طوری که با استفاده از آینه طراحی یک ساختمان به طوری که کلی تغییر پیدا خواهد کرد ، یکی از جدیدترین آینه های دکوراتیو تولید شده با نام آینه بک لایت روشویی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت روشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه بک لایت روشویی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده و با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بک لایت روشویی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغیی داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های بک لایت حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه بک لایت روشویی حسگری در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت روشویی – صفحه نمایش دار

برای تولید آینه بک لایت صفحه نمایش دار یک عدد صفحه نمایش کوچک و بلندگو پشت آینه قرار داده می شود که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل خواهد شد ، این نوع آینه ها با نام آینه بک لایت مدرن نیز شناخته شده است لازم به ذکر است آینه بک لایت مدرن در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه بک لایت روشویی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی از جمله مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه بک لایت معرفی شده است ضمنا قیمت آینه بک لایت روشویی صفحه نمایش دار دو برابر آینه های ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از این نوع آینه ها در پروژه های خاص استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت روشویی – با قاب

در صنایع شیشه و آینه کولیوند یک کارگاه مجزا جهت تولید قاب های چوبی و استیل راه اندازی شده است که این نوع قاب های در ابعاد مختلفی تولید می شود ، توجه داشته باشید که قاب های استیل در دو رنگ نقره ای و طلایی وجود دارد .

 

آینه بک لایت روشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه مورد نظر تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – ضد بخار 

یا توجه یه ایجاد بخار روی آینه ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساحتار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بحار محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه بک لایت روشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه بک لایت روشویی – دخترانه 

برای سروسی بهداشتی دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه بک لایت روشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – متحرک 

با توجه به تولید آینه های بک لایت متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن ، آینه ها از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت روشویی – پایه دار 

در این طرح از آینه های بک لایت یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار میگیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت روشویی - اینستاگرام

 

آینه بک لایت روشویی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بک لایت روشویی به صنایع شیشه و اینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت مدرن

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

آینه بک لایت روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.illuminated.com

 

تیم تحریریه کولیوند