فهرست این مقاله

آینه بک لایت ضد بخار

تولید انواع آینه بک لایت ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

امروزه جدیدترین طرح آینه های روشویی و به طور کلی سرویس بهداشتی به طبع آینه های بک لایت یا نور مخفی است که در طرح های مختلفی تولید می شود در این بین پر کاربردترین طرح این نوع آینه ها با نام ضد بخار معرفی شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت قاب استیل  را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد و سیستم ضد بخار روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار فعال می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت که حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی باید از قاب طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – پایه دار 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان سرویس بهداشتی نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در سرویس بهداشتی های بزرگ استفاده می شود .

 

آینه بک لایت ضد بخار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه بک لایت ضد بخار – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت ضد بخار – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASYER استفاده می شود .

 

آینه بک لایت ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری مخفی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های قاب دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت ضد بخار – کریستال 

آینه های ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

آینه بک لایت ضد بخار

 

آینه بک لایت ضد بخار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه بک لایت ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید

بای اطلاع از قیمت آینه بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

آینه بک لایت ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند