فهرست این مقاله

آینه بک لایت گرمکن دار

تولید انواع آینه بک لایت گرمکن دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه بک لایت گرمکن دار

 

آینه بک لایت گرمکن دار

جدیدترین نوع آینه های سرویس بهداشتی که که محبوب ترین نوع آینه سروس بهداشتی نیز محسوب می شود ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که پشت آینه نور مخفی اجرا شده و در صورت استفاده از آینه در حمام بخار روی آینه پاک خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع آینه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت گرمکن دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار روی آینه فعال خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی و سیستم ضد فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش خواهد شد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – حکاکی شده

طرح خاصی دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از دستگاه هوشند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه بک لایت گرمکن دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه بک لایت گرمکن دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای یک دیوار طوسی رنگ باید از قاب طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – دخترانه

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود این نوع آینه ها اغلب به صورت بک لایت تولید شده ، آینه بیضی باید در ابعاد مشخصی برش داده شود چرا که در غیر این صورت شکل هندسی آینه به هم خواهد ریخت .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود که واسطه ی ان از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ قابل مشاهده می باشد .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – متحرک 

با تولید آینه های بک لایت متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن ، آینه ها را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه بک لایت گرمکن دار – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های بک لایت دار قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت گرمکن دار - اینستاگرام

 

آینه بک لایت گرمکن دار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بک لایت گرمکن دار

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت گرمکن دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت گرمکن دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت گرمکن دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت گرمکن

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

آینه بک لایت گرمکن دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت گرمکن دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند