فهرست این مقاله

آینه بک لایت

تولید انواع آینه بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

آینه بک لایت

آینه بک لایت

طراحی دکوراسیون داخلی از المان های مختلفی تشکیل شده است و به طور کلی برای اجرای یک طراحی مدرن باید از ابزارهای مختلفی استفاده کرد ، آینه های دکوراتیو یکی از مهم ترین بخش های طراحی فضای داخلی ساختمان محسوب می شود از همین رو در این مقاله یکی دیگر از آینه های تزیینی و مدرن که با نام آینه نوری شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه نوری را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه نوری برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها از اجرای مختلفی تشکیل شده است که می توان به آینه ، ورق های PVC ، نورپردازی مخفی با استفاده از LED های رنگی و بردهای الکتریکی اشاره کرد .

 

آینه بک لایت کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشتری میزان شفافیت است و بهتری انتخاب جهت تولید آینه های نورپردازی شده محسوب می شود به طور مثال برای تولید آینه نوری سالن زیبایی بهتر است که از آینه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده شود .

آینه نوری کریستال در واقع بهترین نوع آینه نور مخفی محسوب می شود به همین دلیل در اغلب پروژه های لوکس از این نوع آینه ها برای تزیین فضای داخلی و همچنین انعکاس تصاویر استفاده می شود .

 

آینه بک لایت رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر فراوانی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های برنز بکار برد .

 

آینه بک لایت طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های نوری به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان یک حاشیه با پهنای 4 سانتی متر دور آینه سندبلاست کرد که نور مخفی از ان قست هم نمایان شود .

لازم به ذکر است آینه نوری طرح دار در اشکال مختلفی تولید می شود به طور مثال در برخی از پروژه ها از آینه های نامتقارن کروی شکل استفاده می شود و در برخی دیگر از آینه های مستطیلی نامتقارن بکار می رود .

 

آینه بک لایت سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود در این صورت یک نمای سه بعدی داخل آینه مشاهده خواهد شد ،آینه نوری سه بعدی در ساختمان های که دارای طراحی داخلی کلاسیک است مورد استفاده قرار می گیرد در این صورت شاهد یک طراحی یکنواخت خواهیم بود .

 

آینه بک لایت سالن زیبایی

استفاده از آینه های نورپردازی شده با ابعاد بزرگ علاوه بر زیباتر شدن فضای داخلی سالن های زیبایی از نظر کاربردی نیز تاثیرگذار است به طوری که نورپردازی مخفی موجب سهولت در آرایش افراد نیز می شود در کشورهای اروپایی نیز از این نوع آینه ها به کرات در سالن های زیبایی بکار می رود در طرح های جدید دکوراسیون داخلی از آینه نوری بیضی با ابعاد بزرگ ( لبه آینه) لمسی همراه با لوگو در سالن های زیبایی مدرن استفاده می شود .

در اغلب موارد از آینه های قدی همراه با لوگو به عنوان آینه آرایشگاهی استفاده می شود به طور مثال در سالن های زیبایی مدرن از آینه بک لایت با ارتفاع 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر بکار برده می شود .

 

آینه بک لایت لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی آینه نوری دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بک لایت ریموت دار

طرح دیگری از آینه های با نورپردازی مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد با استفاده از ریموت می توان رنگ نورپردازی آینه نوری را از حالت آفتابی به مهتابی و برعکس تبدیل کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه نوری ریموت دار اغلب در سالن های زیبایی ، مزون های لباس فروشی و فروشگاه های بزرگ به عنوان آینه قدی مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل براحتی توسط ریمون نور مخفی روشن و خاموش می شود .

 

آینه بک لایت قدی

امروزه در همه ی ساختمان های مسکونی آینه قدی وجود دارد که علاوع بر جنبه ی کاربردی در طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی دارد ، طرح های جدید آینه قدی نیز به صورت بک لایت تولید می شود ، لازم به ذکر است ابعاد آینه نوری قدی باید با توجه به فضای داخلی ساختمان تعیین گرد اما معمولا این نوع آینه ها دارای اندازه ی 50 * 220 سانتی متر می باشد .

برای تولید آینه نوری قدی تاچ و ریموتی از آینه های 6 میل سوپر کلیر و کریستال استفاده می شود بدین شکل علاوه بر شفافیت آینه ها مقاومت آینه نیز مناسب خواهد بود و در دراز مدت مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه نوری قدی اغلب در سالن های زیبایی و فروشگاه های پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی سالن ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت دو طرفه

طرح خاصی از آینه ای با نورپردازی مخفی که در واقع آینه پشت و رو ندارد و هر دو طرف از آینه های نوری تشکیل شده است ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و آرایشی اجرا می شود برای تولید آینه نوری دو طرفه از بست های فلزی مخصوص و همچنین زنجیرهای فلزی رنگی طلایی ، نقره ای یا دودی استفاده می شود از همین رو از قیمت بیشتری نسبت به آینه های بک لایت یک طرفه برخوردار است .

 

آینه بک لایت باکس دار

برای تولید آینه نوری با ابعاد بزرگ معمولا از باکس های چوبی استفاده می شود به طوری که ابتدا باکس چوبی با ابعاد مورد نظر ساخته شده سپس آینه نوری روی باکس چسبیده خواهد شد ، آینه نوری باکس دار معمولا برای سرویس بهداشتی های بزرگ استفاده می شود بدین شکل لوازم بهداشتی به طور کلی داخل باکس قرار داده خواهد شد و فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت تایمر دار

طرح جدیدی از آینه نوری که ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که اعداد روی آن نمایش داده خواهد شد اسیدکاری می شود جهت تنظیم ساعت آینه نوری نیز می توان با لمس کردن قسمت مورد نظر آینه و با نگه داشتن آن قسمت اعداد را تغییر داد و در واقع ساعت به صورت دقیق نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت با صفحه نمایش 

طرح خاصی از آینه های با نورپردازی مخفغی که یک صفحه نمایش با ابعاد کوچک روی آینه قرار گرفته که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توان ویدئو و موزیک مورد نظر خود را پخش کنید ، آینه نوری با صفحه نمایش لمسی به عنوان جدیدترین و مدرن ترین طرح آینه های بک لایت در سراسر دنیا شناخته شده است .

 

آینه بک لایت حسگری

در این طرح نورپردازی مخفی پشت آینه با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه روشن شده سپس با حرکت مجدد دست نورپردازی مخفی خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری زمانبر می باشد لازم به ذکر است آینه نوری حسگری در کشورهای اروپایی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه نوری حسگر حرکتی برای مکان های پر تردد که در طول روز ممکن است از آینه به کرات استفاده شود مناسب است بدین شکل برای روشن کردن نور مخفی نیازی به لمس آینه نیست و در واقع آینه تمیز خواهد ماند .

 

آینه بک لایت حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه آینه نوری حکاکی کرد بدین شکل نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و به طور کلی سطح طراحی دکوراسیون به میران قالب توجهی ارتقا پیدا خواهد کرد .

 

آینه بک لایت با قاب

یکی دیگر از طرح های آینه نور مخفی که از قاب های مدرن استیل و چوبی به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال می توان یک آینه نور مخفی لمسی گرد با قاب استیل طلایی تولید کرد هرچند که آینه نوری در اغلب موارد به صورت فریم لس تولید می شود و مورد استقبال بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی کشورهای مختلف نیز قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت گرد 

محبوب ترین نوع آینه های طرح دار بک لایت که برای تولید آن از گرد بر دستی و دستگاه CNC استفاده می شود ، آینه گرد بک لایت اغلب در سرویس بهداشتی استفاده می شود و معمولا دارای قطر 70 سانتی متر است در طرح های جدید آینه نوری گرد داخل یک قاب فلزی قرار گرفته و با استفاده از بندهای چرم روی دیوار آویز می شود .

 

آینه بک لایت ضد بخار 

با توجه به اینکه بخار ناشی از آب گرم در حمام دردسر زیادی در هنگام مشاهدی تصویر افراد در آینه خواهد شد یک امکان جدید با نام ضد بخار در آینه تعبیه شده به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن از بین می رود ، آینه نوری ضد بخار و با نمایش دمای داخلی و ساعت اغلب در حمام نصب شده و دغدغه ی بسیار مهم افراد جهت آراستگی خود هنگام دوش گرفتن را از بین برده است .

آینه نوری ضد بخار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع آینه نور مخفی شناخته شده است قیمت آینه نوری ضد بخار تقریبا دو برابر آینه های بک لایت ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع اینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت اکریلیک

در این طرح از آینه های بک لایت با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود اغلب در کشورهایی مانند ایتالیا و هلند از آینه نوری اکریلیک در سرویس بهداشتی مهمان استفاده می شود بدین شکل یک طراحی منحصربفرد و لوکس در سرویس بهداشتی مهمان ایجاد خواهد شد .

آینه نوری اکریلیک اغلب در ساختمان های با طراحی مدرن و جدید استفاده می شود به همین دلیل بیش از 70 درصد سفارشات مربوط به آینه های هوشمند بک لایت به این نوع آینه ها تعلق دارد .

 

آینه بک لایت اسیدکاری شده 

طرح دیگری از آینه نوری که الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، به طور مثال می توان تصاویر گرافیکی را روی آینه نوری اسیدکاری کرد این نوع آینه ها در کشور ایتالیا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است .

فرآیند تولید آینه نوری اسیدکاری شده بسیار بیشتر از سایر آینه های بک لایت است به همین دلیل قیمت این نوع آینه ها تقریبا 30 درصد بیشتر می باشد و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه بک لایت آرایشگاهی 

در آرایشگاه های زنانه و مردانه از آینه های بک لایت با نورپردازی دوبل استفاده می شود ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که نورپردازی بیشتری از قسمت های حکاکی شده نمایان خواهد شد در اغلب موارد از آینه نوری قدی همراه با لوگو به عنوان آینه آرایشگاهی استفاده می شود بدین شکل از آینه برای آراستگی ظاهری افراد نیز بکار برده خواهد شد .

در اغلب سالن های زیبایی مدرن و لاکچری ، لوگوی مجموعه روی آینه بک لایت حکاکی می شود بدین شکل جذب مشتری نیز با سهولت بیشتری صورت می گیرد و فضای داخلی شکل براحتی خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت با بندهای چرمی 

در این طرح آینه های نور مخفی گرد داخل قاب چوبی گرد قرار گرفته است و با استفاده از بندهای چرمی روی دیوار آویز شده ، این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه نوری با بندهای چرمی معمولا دارای قطر 60 و 70 سانتی متر است چرا که در ابعاد بزرگتر آینه از نمای زیبایی برخوردار نخواهد بود و در واقع آنوتومی آینه از بین می رود .

آینه نوری با بندهای چرمی در رنگ های قهوه ای ، مشکی ، سرمه ای و سفید تولید شده است به طور مثال در سرویس بهداشتی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه مشکی بکار برد .

 

آینه بک لایت آنتیک 

آینه های آنتیک با نام های آینه پتینه کاری شده و آینه چرک نیز شناخته شده است که اغلب به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل روی دیوار نصب می شود ، این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون مدرن از جایگاه ویژه ای برخودار است ، آینه نوری آنتیک در رنگ های نقره ای ، طلایی ، برنز و دودی تولید شده است که در این بین آینه دودی محبوب ترین نوع آینه آنتیک بک لایت محسوب می شود .

آینه نوری آنتیک در پروژه های با طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و در واقع طراحی این نوع آینه ها با طراحی کلاسیک تطابق دارد به همین دلیل از محبوبیت زیادی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت زوم دار 

در این طرح از آینه نوری قسمتی تعبیه شده که تصاویر را بزرگنمایی می کند ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود و و در واقع مخصوص آرایش و میکاپ خانم ها است ، آینه بک لایت زوم دار یکی از پرکاربردترین طرح های آینه نوری مدرن آرایشی محسوب می شود به همین دلیل این نوع آینه ها در اشکال مختلف هندسی و ابعاد گوناگونی تولید می شود .

قسمت زوم آینه های نوری در ابعاد مختلفی روی آینه ایجاد می شود به طور مثال برای آینه های آرایشی از زوم های با قطر 20 سانتی متر استفاده می شود بدین شکل طرح آینه بسیار جذاب خواهد شد ، بزرگنمایی آینه نوری زوم دار تقریبا 5 برابر آینه های ساده است به همین دلیل برای میکاپ و آرایش افراد بهترین انتخاب محسوب می شود .

 

آینه بک لایت اکلیلی 

طرح دیگری از آینه نوری رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاص ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی سرویس بهداشتی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه نوری دودی یا مشکی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای خاص و زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که فرد با مشاهده ی آینه ، نورپردازی با عمق بی نهایت را در آن مشاهده می کند ، این نوع آینه ها از ترکیب شیشه های رفلکس ، آینه و قاب تشکیل شده است توجه داشته باشید که آینه نوری اغلب به عنوان آینه تزیینی شناخته شده است و در واقع بخش اندکی از آینه قابل استفاده خواهد بود به همین دلیل مخاطبین خاص خود را دارد و به طبع در پروژه های خاصی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

در کشورهای آسیای شرقی از این نوع آینه ها به عنوان آینه تزیینی فضای داخلی ساختمان استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت به طو مثال آینه نوری بی نهایت در کشور چین به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

آینه نوری بی نهایت محبوب ترین طرح آینه های بک لایت ساده است به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه های بک لایت به این طرح مربوط می شود ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید شده است .

 

آینه بک لایت بلوتوث دار

یکی دیگر از طرح های آینه نورمخفی که دارای بلوتوث بوده و در صورت اتصال با گوشی های هوشمند می توان موزیک های آرام بخش را اجرا کرد و فضای داخلی سرویس بهداشتی را دل انگیرتر کرد ، آینه نوری بلوتوث دار در هتل ها و ساختمان های لوکوس به کرات استفاده می شود به طوری که اغلب لوگوی مجموغه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد .

آینه نوری بلوتوث دار مدرن در کشورهای آمریکای جنوبی مانند مکزیک ، اروگوئه و پاراگوئه به عنوان آینه آرایشی استفاده می شود بدین صورت فرآیند آرایش با سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت ، ساختار آینه بک لایت بلوتوث دار به گونه ای است که ابتدا دکمه ی بلوتوث روی آینه لمس شده سپس بلوتوث گوشی به بلوتوث آینه متصل می شود در مرحله ی بعدی ویدئو و موزیک مورد نظر را می توانید اجرا کنید .

 

آینه بک لایت مزون 

امروزه در اغلب مزون ها نیز از بهترین نوع آینه های قدی بک لایت که از آینه سوپر کلیر تشکیل شده استفاده می شود زیرا نورپردازی و نمای زیبایی این نوع آینه ها موجب بهتر شدن عکس های بلاگرها خواهد شد ، برای مزون های لباس فروشی معمولا از آینه نوری قدی همراه با لوگو استفاده می شود بدین صورت به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و منجر به جذب مشتری نیز می شود .

 

آینه بک لایت با قاب استیل 

طرح بسیار جذاب آینه نوری که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای دور آینه قرار می گیرد ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است که توسط طراحان دکوراسیون حرفه ای استفاده می شود ، آینه نوری با قاب استیل بدون تردید جذاب ترین طرح آینه های بک لایت به شمار می رود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

آینه نوری با قاب استیل جدید به دو دسته ی آینه با قاب های آبکاری شده و آینه با قاب های استیل 304 تقسیم می شود که تفاوت آن ها در شفافیت فلزی بکار رفته می باشد ، این نوع آینه ها بسیار چشمگیر به نظر می رسد .

 

آینه بک لایت ضد آب 

لازم به ذکر است تمامی آینه های نوری تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت ضد آب یا همان waterproof می باشد ، این نوع آینه ها براحتی توسط شوینده های شیشه نیز پاک می شود .

 

آینه بک لایت دخترانه

برای اتاق خانم ها به ویژه دختر خانم ها طرحی از آینه های نوری تولید می شود که با سلیقه ی آن ها کاملا تطابق دارد به طور مثال در جدیدترین آن ماه و ستاره دور آینه حکاکی شده و پشت آینه نورپردازی صورت گرفته است .

 

آینه بک لایت کودک

برای اتاق کودک از شخصیت های انیمیشنی روی آینه استفاده می شود به طور مثال در جدیدترین طرح آن شخصیت هایی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده و پشت آن نورپردازی با رنگ های متنوعی انجام شده است .

 

آینه بک لایت آویز 

در سالن های زیبایی بزرگ بهتر است که از آینه های نوری با آویز فلزی استفاده کرد به طور مثال می توان آینه بک لایت گرد دو طرفه را با استفاده از زنجیرهای فلزی رنگی از سقف آویز کرد بدین صورت شاهد یک نمای متفاوت و خاص از آینه خواهبد یود .

 

آینه بک لایت قاب چوبی 

در این طرح یک قاب چوبی یا طرح چوب به عوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای آینه های بک لایت با نور آفتابی بهتر است که از قاب های چوبی قهوه ای و مشکی استفاده کرد بدین صورت رنگ نورپردازی با رنگ قاب تطابق خواهد داشت .

 

آینه بک لایت لاکچری

طرح جدیدی از آینه های نوری که از ترکیب قاب های استیل و آینه های بک لایت تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه بک لایت رینگ لایت

امروزه در آرایشگاه ها از آینه های نوری رینگ لایت جهت برطرف کردن معایب صورت افراد استفاده می شود ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که نور بسیار زیادی از لبه های آینه به صورت افراد تابیده خواهد شد .

 

آینه بک لایت شامپاینی 

به طور کلی آینه های قهوه ای رنگ به دو دسته ی آینه های برنز و آینه های شامپاینی تقسیم می شود که در این بین آینه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت اتاق خواب 

برای اتاق خواب ها نوعی از آینه های نوری طراحی شده است که معمولا به صورت قدی بوده و و لبه های آینه به صورت کرو شده می باشد ، این نوع آینه ها دارای شفافیت سوپر کلیر است .

 

آینه بک لایت اتاق پرو

بدون تردید در فروشگاه های لباس فروشی و موزن ها مهم ترین قسمت آن اتاق پرو است به همین دلیل باید از آینه های با کیفیت بسیار بالا مانند آینه بک لایت سوپر کلیر برای این قسمت از فروشگاه استفاده کرد .

 

آینه بک لایت دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بک لایت پایه دار 

در این طرح از آینه های نوری یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار خواهد رفت .

 

آینه بک لایت بزرگ نما

طرح خاص دیگری از آینه های نوری مدرن و جدید که یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود دارد ، به واسطه ی آن آرایشگرها با سهولت بیشتری نسبت به آرایش افراد اقدام می کنند ، آینه های بزرگ نما در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه بک لایت بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل مدرن از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود این نوع آینه ها اغلب در پروژه های با طراحی دکوراسیون خاص و منحصربفرد بکار می رود ، آینه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، این نوع آینه ها در واقع یک آینه دکوراتیو و کاربردی محسوب می شود به همین دلیل در پروژه های مختلفی از این نوع آینه ها بکار می رود .

 

آینه بک لایت متحرک 

با توجه به تولید آینه های نوری مدرن متحرک جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید با کمی هول دادن ، اینه را از یک نفطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و قاب چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک به کرات استفاده می شود و به تازگی در ایران نیز رواج پیده کرده است .

 

آینه بک لایت - اینستاگرام

آینه بک لایت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بک لایت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نوری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت

آینه نوری

آینه نوری

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه آنتیک

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

آینه بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند