فهرست این مقاله

آینه بی نهایت ال ای دی

تولید انواع آینه بی نهایت ال ای دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بی نهایت ال ای دی

 

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه های نور مخفی یا بک لایت در طرح های بسیار متنوعی تولید شده است که هر یک از آن ها برای فضای داخلی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به طور اختصاصی به جدیدترین طرح آینه نورپردازی شده یعنی آینه سه بعدی و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نورپردازی شده در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سه بعدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بی نهایت ال ای دی – تاچ 

جدیدترین طرح آینه های سه بعدی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه بی نهایت ال ای دی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه بی نهایت ال ای دی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مدسین مدرن بکار برده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بی نهایت ال ای دی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه بی نهایت ال ای دی – پایه دار

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، ساختار آینه های پایه دار با آینه ها ساده به طور کلی متفاوت است ، آینه های پیاه دار فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه بی نهایت ال ای دی – قدی 

آینه های قدی نورپردازی شده بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های نور مخفی محسوب منی شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگر نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه بی نهایت ال ای دی - اینستاگرام

 

آینه بی نهایت ال ای دی - واتساپ

 

جهت سفارش آینه بی نهایت ال ای دی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

آینه بی نهایت ال ای دی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بی نهایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند