فهرست این مقاله

آینه بی نهایت دیواری

تولید انواع آینه بی نهایت دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه بی نهایت دیواری

 

آینه بی نهایت دیواری

آینه های دکوراتیو دارای دسته بندیهای مختلفیست که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین آینه های تولید با نام آینه بی نهایت دیواری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایه شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بی نهایت در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بی نهایت لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بی نهایت دیواری – تاچ

طرح جدیدی از آینه های بی نهایت که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بی نهایت دیواری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بی نهایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بی نهایت دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های بی نهایت یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بی نهایت دیواری – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بی نهایت دیواری – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های بی نهایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه بی نهایت دیواری – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های بی نهایت محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر است ، آینه های قدی در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک به کرات استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه بی نهایت دیواری – متحرک 

با تولید آینه های دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه بی نهایت دیواری - اینستاگرام

 

آینه بی نهایت دیواری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بی نهایت دیواری

برای اطلاع از قیمت آینه بی نهایت دیواری و سفارش آن می توانید بات شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه بی نهایت دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بی نهایت دیواری در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

آینه بی نهایت دیواری

آینه بی نهایت دیواری

آینه بی نهایت دیواری

آینه بی نهایت دیواری

آینه بی نهایت دیواری

آینه بی نهایت دیواری

آینه بی نهایت دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بی نهایت دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند