فهرست این مقاله

آینه بی نهایت لمسی

تولید انواع آینه بی نهایت لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

آینه بی نهایت لمسی

 

آینه بی نهایت لمسی

آینه های دکوراتیو نورپردازی شده در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاصی می باشد جدیدترین طرح این نوع آینه ها با نام آینه اینفینیتی و آینه سه بعدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آن ها به طور خاص می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سه بعدی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها ار جمله آینه سه بعدی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بی نهایت لمسی – قدی 

آینه های قدی سه بعدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های سه بعدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 و 80 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه بی نهایت لمسی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بی نهایت لمسی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و دستگاه MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه بی نهایت لمسی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه ها ار می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه بی نهایت لمسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد به طوری که اطرفا آینه به بهترین شکل ممکن پوشیده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بی نهایت لمسی - اینستاگرام

 

آینه بی نهایت لمسی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بی نهایت لمسی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های سه بعدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مست با قیمت مناسبی در اختیار خریدان محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

آینه بی نهایت لمسی

 

جهت کسب اطلاعاتد بیشتر پیرامون آینه های سه بعدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند